Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności
  • Graj za darmo w szybkich turniejach!
  • Wygrywaj realne pieniądze!
  • Zostań mistrzem typowania!
Jak to działa ?
Loża VIP
Informujemy, że 7 stycznia 2017 roku kończymy funkcjonowanie Loży VIP. Oznacza to, że ostatnią rozgrywką VIP-owską na stronie będzie aktualnie otwarty turniej Ligi Europejskie 6. Turniej zostanie przeprowadzony i rozliczony do końca na dotychczasowych zasadach.

Od dzisiaj nie można już dokonywać zakupu/przedłużenia kont VIP. Jednocześnie zakończony zostaje program poleceń BetTransfer.

Po 7 stycznia rozpoczniemy procedurę zwrotu pieniędzy dla użytkowników VIP za niewykorzystany czas z ich kont. Przelicznik zostanie ujęty proporcjonalnie tzn. od liczby dni, jakie konto miało funkcjonować, odjęte zostaną wykorzystane dni i zwrot zostanie udzielony za pozostały czas.

Prosimy wszystkich graczy VIP o przysłanie wiadomości mailowej na adres kontakt@bet.pl z tytułem "Zwrot", imieniem, nazwiskiem, nickiem ze strony oraz numerem konta, na które mają zostać zwrócone pieniądze.